نرم افزار تری دی مکس (3dsMax) یکی از نرم افزار های قدرتمند در حوزه طراحی با کامپیوتر به شمار میرود. انعطاف پذیری و قدرت بالای این نرم افزار در مدلسازی، شبیه سازی، ساخت انیمیشن و …. باعث شده است که طیف وسیعی از طراحان حوزه های هنر و صنعت از این نرم افزار در ارائه کارهای خود استفاده کنند. با استفاده از ابزارها و مودیفایر های توسعه داده شده در این نرم افزار به منظور توسعه قابلیت های مدلینگ و مدلسازی در آن بسیاری از طراحان مصنوعات چوبی و همچنین سنگی از آن برای طراحی انواع اشکال و قطعات منبت استفاده میکنند. در این آموزش نحوه طراحی قطعات منبت به تفصیر آموزش داده شده و به شما این امکان را میدهد که در پایان این دوره آموزشی به راحتی بتوانید انواع مصنوعات منبت و حجاری را طراحی کنید.

پکیج شامل رفرنس های طراحی و آموزش طراحی قطعات منبت چون برگ، گل، صدف، پایه سم آهویی، پروفیل منبت و… میباشد. با دنبال کردن این آموزش و تمرین همگام با ویدیو، تکنیک های مختلف طراحی را فراگرفته و میتوانید به سادگی قطعات منبت را طراحی کنید.
این آموزش به زبان انگلیسی بوده اما با توجه به جنبه بصری آموزش نیازی به دانش زبان انگلیسی نداشته و تنها با نگاه کردن به ویدیو میتوانید از ابزارهای معرفی شده استفاده و طراحی را فرا بگیرید. درصورتی که با نرم افزار تری دی مکس آشنایی داشته باشید به سادگی هرچه بیشتر میتوانید از تکنیک هایی که معرفی و آموزش داده میشوند استفاده و قطعات مختلف منبت را طراحی کنید.

پک شامل 20 فایل فشرده با حجم 3.41 GB به زبان انگلیسی است.

شماره های پشتیبانی خرید 09011867401-09011867402